Sluneční Brýle E9 Vincent

Kód: 96699
Neohodnoceno
Značka: E9
940,50 Kč
Skladem (3 ks)
Varianta

Stylové sluneční brýle s logem E9 s polarizačními skly. Vyrobeny z materiálů na biologické bázi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylové sluneční brýle s logem E9 s polarizačními skly. Vyrobeny z materiálů na biologické bázi - 90% Bio-based polyamide a 10% polyether

Od lezců pro lezce

Značka E9 byla založena v roce 1998 bývalým mistrem světa v boulderingu Maurem Calibanim. Extravagantní a unikátní kousky byly uměleckým projevem Maurovi kreativní energie. Inspiraci pro svou tvorbu čerpal především při lezení na pískovcových skalách v okolí jeho domova. E9 výrazně ovlivnila lezeckou módu a stala se inspirací i pro mnoho dalších výrobců lezeckého oblečení a doplňků. Hlavními myšlenkami Maura i značky E9 jsou kreativita, svoboda a odvaha.

Ekologie

Produkty E9 pořád patří mezi ty nejprodávanější a proto jejich tvůrci cítí velkou odpovědnost vůči ochraně přírody a planety. Hlavními hodnotami jsou kvalita, udržitelnost životního prostředí, obnova a rozvoj lokálního výrobního řetězce.

  • 100% vyrobeno v Itálii – důraz na kvalitu a podpora lokálního průmyslu
  • Přístup 0 km – téměř všechny výrobní procesy se odehrávají v okruhu 30 km od samotné firmy – minimalizace znečištění z převozu zboží
  • Organická produkce – E9 pro svji produkci používá výlučně organicky vyprodukované suroviny
  • Žádné plastové obaly – E9 balí hotové produkty bez použití plastových obalů
  • E9 je členem EOCA European Outdoor Conservation Association – charitativní organizace na podporu projektů zaměřených na ochranu a obnovu životního prostředí.

100% Made in Italy

E9 si vždy zakládala na domácí produkci “Made in Italy”. Veškeré výrobní procesy probíhají přímo v Itálii, v zemi módy. Pro E9 domácí výroba znamená možnost vybrat si ty nejkvalitnější materiály a využít italskou kreativitou v kombinaci s neustálými inovacemi aby byli zajištěny exkluzivní a unikátní produkty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluneční brýle
Země původu: not available
Sezóna: not available
Barva: Black
Obsah materiálů: 100 % TPEE/V
Výrobci: E9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: