OUTLET - lyže Black Crows Corvus 183 ski 2018/2019

Kód: 78626
Akce
Neohodnoceno
Značka: Black Crows
17 375,50 Kč
Skladem (1 ks)

Pokud si ujíždíš na vysoké rychlosti, miluješ divokou jízdu a náročné sjezdy, lyže black crows corvus by ti v zimní výbavě neměly chybět. Historicky první model black crows se pyšní dvěma titanalovými pláty a vyniká perfektní ovladatelností. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tuhle jízdu si užiješ na plný plyn, bez kompromisu a rozhodně se nebudeš šetřit. Vychutnáš si strmé svahy, náročnou jízdu mezi skalami i vysokou rychlost při dojezdu. A corvus u toho bude s tebou. Legendární model lyží black crows vyniká extrémní stabilitou, silným gripem a rychlou ovladatelností, kterou získal díky dvěma titanalovým plátům a tvarem reverse camber s plochým středem. I ve vysoké rychlosti oceníš klid lyže, která bez váhání poslechne každý tvůj impuls na změnu směru. Pokud od jízdy očekáváš opravdu hodně, tahle lyže ti to splní.

Stabilita v rychlosti ti otevře nové možnosti 

  • Dva 120cm titanalové pláty – absorpce vibrací, podélná tuhost lyže, vysoká torzní tuhost – ve vysoké rychlosti ti Corvus dodá jistotu a stabilitu v oblouku.
  • Rádius 21 m – lyže je klidná – vedení oblouku bude přesně podle toho, jak si přeješ, aniž by tě lyže nutila do přílišné aktivity.
  • Jádro z topolu – ideální tuhost a pružnost – komfort a stabilita ti umožní rychlejší a dynamičtější jízdu.
  • Rovná lyže pod středem – zabezpečuje dostatečně účinnou hranu a silný grip – pokud si chceš užít dlouhý oblouk s velkým radiusem, lyže tě povede stabilně a s dostatečnou oporou pod středem.

Náročná místa zvládneš jistě a dynamicky  

  • Reverse camber – jakmile nakloníš lyži na hranu, okamžitě na tvůj impuls zareaguje i bez nutnosti většího tlaku, což oceníš hlavně v úzkých místech.
  • Dlouhá aktivní hrana – čím více se nakloníš, o to větší aktivní hrana je – vysoká stabilita na strmých svazích.
  • Progresivně obměkčená flex ke špičce a patě – i přes náročné pasáže přejedeš dynamicky a bezpečně.

Zajezdíš si naplno, ať už budou podmínky jakékoliv

  • Šířka 107 mm – ideální šířka pro dostatečný vztlak v hlubokém sněhu a pro rychlé přehranění na tvrdém sněhu – nepřekvapí tě ani změna sněhu a každou chvíli na svahu si maximálně užiješ.
  • Reverse camber – opačné prohnutí lyží – lyži stačí naklopit a zatáčí v prašanu, mokrém firnu i na tvrdém podkladu přesně tak, jak chceš.
  • Měkčí špička – vztlak tě i v hlubokém sněhu vynese na povrch, což tobě efektivně zvýší tvoji rychlost a lyžím ovladatelnost.

Legenda ze Chamonix 

Corvus byl vůbec první lyží, kterou black crows poslali do světa. Zakladatelé Bruno a Camille ji navrhli původně pro sebe, protože na trhu nenašli lyži, na které by mohli jezdit rychle a agresivně na všech typech sněhu. Tohle DNA si sebou corvus nese i dnes a tobě splní všechny požadavky – stejně jako Brunovi a Camillovi.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Freeride lyže
Země původu: not available
Sezóna: not available
Barva: Black
Materiál: titanal, Topol
Rádius: 21
šířka pata: 12,6
šířka střed: 10,7
Šířka špička: 13,7
titanálová výztuha: Ano
Titanalové zpevnění: Ano
Twintip: Ano
Velikost: 183,4
Výrobci: Black Crows

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: